Fit365

Ücretsiz sağlık ve spor uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 51.2 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Mobifique
?App Store?nin En İyileri? listesine giren fit365, bu listedeki tek Sağlık&Fitness uygulamasıdır.

Fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak istiyorsanız Fit365 ile artık çok kolay! Hemen ücretsiz olarak indirip, başlayabileceğiniz bu uygulamayla kilo verip, formda kalabilirsiniz.

Hedefinizi belirledikten sonra, Fit365 uygulamasının sizin için oluşturduğu beslenme planı ve önerilerini uygulamanız yeterli olacaktır. Beslenme, kilo, su tüketimi veya egzersiz gibi bilgilerinizi kolayca girebileceğiniz Fit365 uygulamasında, hedeflerinize ulaşmak için detaylı grafikler ve hatırlatmalar da alabilir, motive kalabilirsiniz.

Hedefiniz doğrultusunda size özel beslenme planı ve önerileri sunan bu uygulama, kolay beslenme takibi özelliğiyle de günlük besin tüketimini de öğün öğün takip eder.

Yediğiniz yiyeceklerin kalori dağılımı ve besin değerlerini ayrıntılı olarak görüntüleyen uygulama sayesinde zengin besin veri tabanı ile binlerce besini resimli olarak kullanıcılarına sunar. Bu sayede keyifle yediklerinizi kaydedebilirsiniz. Düzenli olarak kilo kaydınızı da tutan Fit365 uygulaması ile ne kadar kilo verdiğinizi veya diyet performansınızı da görüntüleme şansına sahipsiniz.

İstediğiniz saatlerde su tüketiminiz için hatırlatma bildirimleri ayarlayabilir, günlük su tüketiminizi kaydedebilirsiniz. Ayrıca adımsayar özelliği sayesinde de egzersiz ve spor aktivitelerinde bulunabilir, yaktığınız kalorileri görüntüleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama, renkli ara yüzü ve motive edici koçlarıyla sağlıklı bir yaşama kavuşmanız için gerekli şeyleri sizlere sağlıyor. Beslenme, kilo, aktivite kayıtlarınızı da kayıt altına alan bu uygulamayı hemen cihazınıza yükleyin, sağlıklı bir görünüme sahip olun!

Daha Fazla Göster
Fit365 indir